SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet urgjent banesa 104 m ne Lagjen e Spitalit te banesat e avni gjakoves
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
104 m²
ID e produktit :
189386
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet urgjent banesa 104m2 ne lagjen e spitalit te banesat e avni gjakoves banesa ka kete renditje ka 3 dhoma gjumi 1 banjo dhe 2 ballkona na kontaktoni ne 044-298-069 dhe 045-253 636 dhe ne viber +38345253636 banesa ka kete renditje si ne foto qmimi sipas marrveshje
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Ari
Prishtinë
044298069
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »