SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira mbrapa spitaleve, 105m2 300€ kati i 1 extra banes
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '18
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
150 m²
ID e produktit :
189436
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qira banes ose afarizum 150m2 mbrapa spitaleve 105m2+50m2 teras qmimi 300€ pamje te mrrekullushme kati i -I- banesa e pershtashme per zyre ambullant etj.. ose banim banesa është në Veternik lagjja prishtina e re mrapa spitaleve ose afer spitalit amerikan ,banesa ka sallonin, tri dhoma gjumi, banjon e madhe dhe te vogel, kuzhinen, shpajz, ballkon te madh 50m2 me pamje nga prishtina dhe dy ballkona të vogel . Per momentin ndodhen pa mobile. Shpenzimet e energjise elektrike, ujit, mbeturinave, ngrohjes apo çfaredo shpenzimi tjeter qe rrjedhe si rezultat i perdorimit te objektit paguhen nga qiramarresi. Ne fillim kerkohet pagesa e dy muajve qira. Banesa eshte e pershtshme per çdo lloj biznesi.
Info tel ose viber +38344808011Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Driton
Prishtinë
044808011
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »