SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa ne shitje dhe qira ne Qender !DELTA
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
189437
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 100m2 ne shitje dhe qira ne "Qender" te qytetit afer Kino ABC
Ndodhet ne nje rruge te frekuentuar, posedon nje dhome gjumi, salloni me hapsire te konsiderueshme, kuzhina me tryezari banjo dhe dy ballkona, per qira ofrohet per zyre, ndersa ne shitje cmimi me marrveshje, me qira cmimi 550€( ne rast se mirret me qira te gjitha mobiljet hiqen)
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »