SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet zyra 40m2 me qira te Qafa !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
189442
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet zyra 40m2 me qira te "Qafa" ne nje rruge te qarkullueshme dhe me prespektive per zyre
Ndodhet ne katin e dyte posedon- dy hapsira pune dhe nje nyje sanitare, çmimi i diskutueshem
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »