SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
35 m²
ID e produktit :
189449
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira (garsonjere) ne ulpiane. Banesa gjindet ne katin e pare/perdhese eshte e mobiluar si dhe ngrohje qendrore me termokos. Preferohet per 1 deri 2 persona apo per çifte me çmim shume te volitshem. Na kontaktoni: 046 189 871Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni "Noari"
Prishtinë
046189871
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »