SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt me qira DQ087
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Madhësia :
5300 m²
ID e produktit :
189463
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekti gjendet ne magjistralen Prishtine Ferizaj i shtrire ne nje hapsire prej 40Ari dhe siperfaqe prej 5.300m2. Objekti leshohet me qira me cmim prej 2.50euro per m2.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »