SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në shitje në lagjen Dodona
Çmimi :
€136,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
124 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
189467
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Të dhënat e pronës: Banesa është në katin e 6-të ka 86m2 në neto ndërsa sipërfaqja faktke 124m2.Banesa ka sallon,kuzhinë,3 dhoma gjumi,banjo,wc,dhe ballkon me sipërfaqe 15m , shitet e pamobiluar,çmimi 136.000euro I negociushëm.
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »