SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje te 4 Llullat 2+1
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:47
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
189471
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa te 4 Llullat, banesa eshte e mobiluar ne teresi, 74m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 70 000 euro

Per me shume informata rreth kesaj oferte dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/124-677
Informata rreth publikuesit
SMART
049/124-677
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »