SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet shtepia me 4Ari Truall ne shitje ne Taslixhe !DELTA
Çmimi :
€280,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
189479
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtepia me 4Ari Truall ne shitje ne Taslixhe.
Shtepia ndodhet ne nje zone mjaft te qete banimi dhe ka kete renditje:
-Sallon
-Kuzhin ndaras
-Dy banjo
-Ballkon
-Dy Garazha njera e mbyllur dhe tjetra e hapur.
-Hapsire para dhe mbrapa shtepise me pamje piktoreske.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »