SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne Mati 1 _2+1
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
189499
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Mati 1, banesa esht ekomplet emobiluar, gjendet ne katin e 2-te, ka dhe garazh, 84m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 70 000€

Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin
WHatsApp & Viber:
049/ 124- 677
Informata rreth publikuesit
SMART
049/124-677
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »