SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 52m2, Komplet e mobiluar, (afer EULEX) Lgj. Spitalit
Çmimi :
€42,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
52 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
189518
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Lagjen e Spitalit afer EULEX-it, rruga Malush Kosova.
Banesa eshte e mobiluar komplet!
Banesa posedon:
- dhomen ditore,
- kuzhinen me trepezari,
- ballkonin,
- banjon dhe
- 1 dhome gjumi,
Banesa eshte ne katin e II-te dhe ka ashensor
Kontakt: 045100534
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »