SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet per qira banesa 44m2 ne Ulpiane!DELTA
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
44 m²
ID e produktit :
189520
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qira banesa 44m2 ne Ulpiane.banesa eshte e mobiluar dhe ndodhet ne katin e 3te.Banesa kas sallon me kuzhine dhe dhome gjumi.Poashtu ka banjo dhe ballkon.
049406434/049445711/049157113/044556777
Per t'i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »