SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet per shitje banesa 60m2 te Sami Frasheri!DELTA
Çmimi :
€43,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
189521
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per shitje banesa 60m2 te Sami Frasheri!Gjendet ne katin e 4rt dhe ka kete renditje:Sallon me kuzhine dhe hapesire e mjaftueshme.
Dhome gjumi ndaras.
Korridor ndaras .
Banjo dhe Ballkon.
049406434/049445711/049157113/044556777
Per t'i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Sami Frashëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »