SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 80m2 me qira në Tophane.
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
189527
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet në Tophane në rr. Pjeter Bogdani.
Banesa ndodhet në katin e 1-rë, është tërësisht e mobiluar dhe posedon kondicioner.
Banesa ndodhet në një objekt mjaft privat dhe ka parking brenda objektit vetëm për banorë.
Objekti mirëmbahet dhe ka vetëm një banesë në kat.
Ne cmim të baneses janë të përfshira të gjitha shpenzimet përveq rrymës (në cmim është e përfshirë edhe ngrohja qëndrore me pelet gjatë dimrit).
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 Dhomë të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Depo
| 2 Ballkona

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
045/189-189; 045/615-337
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).
Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »