SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 42m2 me qira te Siriusi !DELTA
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
42 m²
ID e produktit :
189537
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 42m2 me qira afer "Hotel Sirius" mbrapa Teatrit Kombetar
Ndodhet ne katin e shtate te banimit me ashensor funksional, banesa ka edhe mirembajtjen preferohet per nje person ose cift
Me kete renditje dhome gjumi(ndeje) me kuzhine, banjo dhe ballkon
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »