SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira cmim te volitshem
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
47 m²
ID e produktit :
189540
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne lagjen dodona afer bashkesise islame me cmim shume te volitshem. Banesa gjindet ne katin perdhese. Posedon sallon me kuzhine me te gjitha elementet dhome gjumi koridor dhe banjo. Na kontaktoni: 046 189 871Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni "Noari"
Prishtinë
046189871
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »