SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 36m2 ne shitje ne Kalabri !DELTA
Çmimi :
€34,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
36 m²
ID e produktit :
189541
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 36m2 ne shitje ne lagjen "Kalabria" nga kompania Nartel
Ndodhet ne katin e pare te banimit me nje ndertim cilesor me standard Europian, posedon nje dhome gjumi, salloni, kuzhina dhe banjo
Ofrohet ne shitje teresisht e mobiluar, me dokument qe perkthehet te noteri
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »