SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 76m2 me qira ne Mat 1 !DELTA
Çmimi :
€480.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
76 m²
ID e produktit :
189543
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 76m2 me qira ne "Mat 1" afer super viva, ndodhet ne katin e katert te banimit me ashensor funksional
Posedon- dy dhoma gjumi(njera mobilohet sipas kerkeses se qiramarresit) sallonin, kuzhinen, banjo, shpajz si dhe garazhen te perfshire ne cmim
Banesa eshte e mobiluar me stil dhe shije, mobiljet jane italiane te fundit, çmimi 480€ (i diskutueshem) oforhet per afatgjate me marrveshje minimum nje vjeçare(me menyren e pageses nje muaj avans)
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »