SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet zyra 68m2 me qira ne Ulpiane !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
68 m²
ID e produktit :
189544
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet zyra 68m2 me qira ne "Ulpiane" prane shkolles fillore "Hasan Prishtina" , ndodhet ne katin e pare te banimit
Posedon- nje hapsire te madhe(dhome gjumi). nje tjeter edhe me te madhe ekstra(salloni) per zhvillim takimesh, kuzhinen, shpajz, banjo dhe terrasen me nje hapsire te konsiderueshme me pamje nga rruga kryesore
Eshte ne dispozicion nga data 01.05.2018
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »