SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesat ne shitje lagjia Mati 1 perball Institutit Gjygjesor
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
18956
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekti yne gjendet ne Lagjen e Spitalit - Mati 1 ne Prishtine perball Institutit Gjyqesor, permban ne vete 20 Banesa gjithsej.

Objekti eshte i planifikuar qe ti permbushe te gjitha nevojat e juaja si:

►Distanca e madhe ne mes te objekteve,
►Hapsirat gjelbruse,
►Furnizim te rregullt me energji elektrike dhe uje 24h,
►Ngrohje qendrore ( rryme ) 24h,
►Sigurim te objektit 24h,
►Parking nentokesor per qdo familje,
►Ashensor,
►Interfon,
►Alarm kunder zjarrit,
►Laminat Gjerman cilesor,
►Dyer te cilesis se lart Sllovene,
►Keramik cilesore Italiane.

Kemi 2 lloje te Banesave:

► 90 m/2...Sallon, kuzhin, dhom fjetje per prinder, dhom fjetje per femije , banjo, shpajz , teras.

► 100 m/2...Sallon, kuzhin, dhom fjetje per prinder, dhom fjetje per femije , banjo, shpajz , teras.
Informata rreth publikuesit
Naim
Prishtinë
044821260
Lagjja e Spitali - Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »