SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banese me qira ne Ulpiane 1+1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:52
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
189562
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa ne lagjen Ulpiana, gjendet ne katin e pare, eshte e pamobiluar e pershtatshme per zyre dhe banim, ka nxemjet qendrore, 60m2.
Banesa ka kete renditje:
- Sallon me kuzhine
- Dhome gjumi
- Banjo
- Korridor
- Ballkon
Qmimi 300€

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na dergoni linkun me Id nje screenshot te shpalljes apo nje kerkese tuajen per banesa tjera ne kete numer kontaktues:
044 333 511
WhatsApp & Viber
+383 44 333 511
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
044333511
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »