SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne lagjen Arberia afer Sach Caffe
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
189563
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese me qira ne lagjen "Arberia" afer "Sach Caffe", banesa eshte ne katin e peste, lifti eshte funksional, me siperfaqe prej 80m2, ka kete renditje:

-dhome dite me kuzhine,
-nje dhome gjumi te madhe me pjesen garderobes,
-banjo
-tualet
-depo dhe
-ballkon.

Poashtu, eshte edhe edhe nje vend parkim ne garazhe qe ofrohet me banese.

Cmimi eshte 350 euro plus shpenzimet.

Per me shume info na kontaktoni ne nr:
| 044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78 |
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »