SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese 96m2 ne shitje afer Shkolles Teknike
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
30 Maj '19
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
96 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
189568
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese 96m2 ne shitje afer Shkolles Teknike, kati i pare, ka kete renditje:

- dhome dite me kuzhine
- dy dhoma te gjumit
- banjo
- tualet dhe
- ballkon.

Cmimi eshte 600 euro per m2.

Per me shume info na kontaktoni ne nr:
| 044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78 |
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Sami Frashëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »