SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në Shitje në Emshir/Kalabri (Lesna) 60 m2
Çmimi :
€46,900.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
189569
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Kalabria objekti Lesna.
Perballe kompleksit banesor Fitorja.
Banesa ka kete renditje:
– Dhome e dites me kuzhine dhe tryezari
– Dhome gjumi
– Koridor, banjo dhe ballkon.
Siperfaqja : 60.20 m2 .
Kati VII me pamje nga lindja.
Banesa eshte perfundimisht e ndertuar dhe eshte e gatshme per banim. Gjithashtu ka hapsire te mjaftueshme per parking.

Çmimi : 46,900 €

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »