SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Dardani afer "Bast Trade"
Çmimi :
€123,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Maj '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
73 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
189571
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Dardani afer "Bast Trade" , banesa eshte ne katin e 3 dhe ka siperfaqe prej 73m2.
Banesa ka kete renditje :
-Dhome dite me kuzhine
-2 dhoma gjumi
-banjo
-wc
-2 ballkona

Cmimi eshte 123.000euro i negociueshem

Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne :
044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78
emai - omegaprishtina@gmail.com
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »