SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
Banes me qira ne Mat 1 afer viva freshit
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:24
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
189582
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Lëshohet banesa me qira ne Mat 1 afër viva freshit.
Banesa gjindet në katin e tretë dhe ka këtë reditje :
*Sallon me kuzhinë
*Dy dhoma gjumi
*Koridor
*Banjo
*Ballkon
Çmimi 300 euro/Muaji

Agjencioni për Patundshmëri
Swiss Real Estate

Tel&Viber +38345905717
📧 agjencioniswiss@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »