SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
Shitet Banesa ne Mat 1
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:19
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
79 m²
ID e produktit :
189583
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Shitet banesa ne Mat I në kompleksin Royal Banesa gjindet në katin e katërt dhe ka këtë renditje:
*Sallon me kuzhinë
*Dy dhoma gjumi
*Banjo
*Ballkon
Banesa shitet e mobiluar
Çmim 85 000 euro

Agjencioni për Patundshmëri
Swiss Real Estate

Tel&Viber +38345905717
📧 agjencioniswiss@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »