SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia ne lagjen Janina VETERNIK
Çmimi :
€200,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Maj '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
189584
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET SHTËPIA në Lagjen JANINA , prapa Grand Store. 2 Kate. Sipërfaqja (200m²). Trualli 3 Ari.Renditja:Kati i parë- Qëndrim Ditor i madh me Kuzhine dhe Tryezari- Koridor- WC- DepoKati i dytë- 3 Dhoma Gjumi- Banjo- Koridor- 2 BallkonaSHTËPIA posedon Garazhen 30m² (Parking), nxemjen qëndrore me rrymë, qymyr dhe dru, rezervuar uji.E mobiluar komplet- Çmimi 200,000€Tê interesuarit le të lajmërohen në numrin e telefonit 049-225-611 (+ VIBER)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gëzim
Milan, Italy
049225611
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »