SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BANESEN NE FUSHE KOSOVE-AFER MIHAIL GRAMENOS
Çmimi :
€37,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
189593
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne Fushe Kosove me saktesishte afer Shkolles Mihail Gramenos, ndertues Model Sllovenia. Banesa gjindet ne katin e 8 dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
dy dhoma gjumi
koridor
teras
banjo
shpajz

Banesa ka fletposedues Cmimi i banese 37 000 euro

Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!
044 433 667
+383 44 433 667 - viber
email: search-agency@live.com
o.ag
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »