SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) OBJEKT Afarist në magjistralen Prishtinë - Gjilan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '18
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
189598
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet OBJEKTI Afarist me Qira në magjistralen Prishtinë - Gjilan Km i 2-të. Sipërfaqja: (400m² 5 Ari oborr - Parking) (2 Nivele - kate). Kati i parë 200m² pa ndarje komplet hapësirë e shfrytëzuar, ndërsa kati i dytë 200m² me ndarje në 5 Dhoma - Zyre dhe Banjo).

Objekti ka funksionuar si Automekanik.

- Çmimi me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+38344108703
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »