SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qira SHQ248
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
260 m²
ID e produktit :
189599
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne lagjen NIC dhe ka siperfaqe prej 260m2. Shtepia ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, dy banjo, wc dhe nje hapsire te madhe ne nenkulm. Shtepia leshohet me qira e pamobiluar me cmim prej 700euro ne muaj, ndersa e mobiluar 1.000 euro.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »