SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banese me qira ne Dardani 1+1
Çmimi :
€370.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
189602
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese ne Dardani eshte ekstra e mobiluar ne menyre moderne, ka liftin dhe eshte me nxemje nga termokosi, 63m2.
Banesa ka kete renditje:
- Sallon me kuzhine
- Dhome gjumi
- Banjo
- Korridor
- Ballkon
Qmimi 370€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 333-511
WHatsApp & Viber:
+383 44 333 511
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
044333511
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »