SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet toka 4 Ari ne shitje ne Veternik !DELTA
Çmimi :
€170,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
189604
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet toka 4 Ari ne shitje ne Veternik te Hotel Prishtina afer Gorenjes.
Toka i permbushe te gjitha kushtet infrastruktorore dhe eshte ne nje zone mjaft te pershtatshme gjeografike.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »