SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me Qira ne Breg të Diellit te Fakulteti Teknik
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
189605
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me Qira ne Breg te Diellit, me siperfaqe 50 m2. Banesa është te Fakulteti Teknik , ngjit me Route 666

kati i 3. Banesa është mobiluar në tersi kushte të mira banim dhe ka këtë renditje:

Banesa posedon :
1 dhome dite se bashku me kuzhine
1 dhome gjumi
2 Teraca (ballkona)
Banjo

Banesa ka hapsir parkingu !

Per informata te tjera na kontaktoni :

049 622 300
045 505 723

E-mail: sadrialija@access-ks.com

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
access
Prishtinë
049622300
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »