SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Grasonjerkë me Qira ne Aktash te Menza e Studentëve
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
24 Maj '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
35 m²
ID e produktit :
189606
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte në Aktash te Menza e Studentëve mbi Banken Ekonomike katin e 4 dhe ka kete renditje:
-Dhome dite
-Kuzhine
– Koridor
-Banjo

Banesa lirohet me 1 maj 2018 !

www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel: 049 622 300
045 505 723
Informata rreth publikuesit
access
Prishtinë
049622300
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »