SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '19
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
189614
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne katin e VIII-të me 77.66m²dhe posedon këtë renditje:
Sallon së bashku me kuzhinë,dy dhoma gjumi,një shpajz,një banjo dhe një ballkon.
Banesa posedon edhe ashensorë ,izolim akustik dhe termik sipas normave DIN/EN
Me planifikim të hapsirës gjelbruese dhe këndi për lojra.
Parking të jashtëm dhe të mbrendshëm
Mirëmbajtje dhe menaxhim i përhershëm i objekteve dhe hapsirave të tjera
Çmimi është sipas marrëveshjes.
Banesa gjendet në një lagje shum të përshtatshme për banim.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »