SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa te Rruga. B
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '19
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
118 m²
ID e produktit :
189623
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa te Rruga. B. Banesa gjindet te FiveStar dhe posedon- Sallon kuzhinë- 3 Dhoma gjuni- 2 Banjo- Koridor- Terracë- Qmimi 850€ m2- Tel; +38345411447

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Home
Prishtinë
+37745411447
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »