SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm lokalin me qera në Tophane
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
189624
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm lokalin me qera në Tophane
Lokali është i renovuar dhe i gatshëm per qfardo veprimtarie posedon 80m2
Cmimi 250 euro
Code 9002
Per info +38345347047
Per me shumë oferta na vizitoni ne faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »