SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira te Ruga. B
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
189627
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me qira te Rruga. B. Banesa gjindet te rrethi siper barnatorev banesat e Royal-it dhe posedon

-Sallon kuzhin
-1 Dhom gjumi
-1 Banjo
-Koridor
-Terracë
-Nxemja me Termokos
-Tel; +38345411447
Informata rreth publikuesit
Home
Prishtinë
+37745411447
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »