SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
Shitet banesa ne Mat 1
Çmimi :
€56,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Maj
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
189633
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Shitet banesa në Mat 1 mbrapa super vives.
Banesa ka 70.73 metra gjindet ne katin e shtatë dhe ka këtë renditje:
*Sallon me kuzhinë të madhe
*Një dhom gjumi
*Koridor
*Banjo
*Ballkon
Banesa shitet e mobiluar
56 000 euro

Agjencioni për Patundshmëri
Swiss Real Estate

Tel&Viber +38345905717
📧 agjencioniswiss@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »