SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 105m2 ne "Kalabri" te "Riera"
Çmimi :
€780.00
Kategoria :
Postuar :
30 Maj '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
105 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
189634
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 105m2 ne "Kalabri" te kompleksi "Riera" - ndertim i "Lesnes", kati i shtate, ka kete renditje:

- dhome dite
- kuzhine
- dy dhoma te gjumit
- dy banjo dhe
- dy ballkone.

Cmimi eshte 780 euro per m2.

Per me shume info na kontaktoni ne nr:
| 044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78 |
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »