SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super banese me qira ne Emshir
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
160 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
189650
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese duplex me qira ne Emshir, eshte extra e mobiluar, moderne, 170m2, banesa posedon dhe garazh

Banesa ka kete renditje:
>> 3 dhoma gjumi
>> sallon dhe kuzhine
>> 2 shpajza
>> 2 banjo
>> ballkon
>> koridor
Qmimi 800€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 333 - 511
WhatsApp & Viber:
+383 44 333 511
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
044333511
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »