SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me Qira ne Lagje te Spitalit te Hoxha invest Grup
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
29 Maj '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
189652
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne lagjen e Spitalit ne objektin e Hoxha Invest Grup, afer Super Vives, banesa është në katin e 1-te

,banesa është komplet e mobiluar me të gjitha elementet e nevojshme si dhe ka kete renditje:

- Dhoma e dites me kuzhinë,
- Dhoma e gjumit,
- banjo dhe
- Terasa.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300

045 505 723

e-mail: sadrialija@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com 
Informata rreth publikuesit
access
Prishtinë
049622300
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »