SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira / Flat for rent
Çmimi :
€330.00
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
18966
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pershkrimi:

Adresa gjendet ne rrugen : Rruga ''Dervish Rozhaja'' Nr. 6
Apartmenti ka 75 meter katrore dhe eshte ne katin e 5 te, me pamje te mirë, drejtuar nga Lindja.

Organizimi i baneses:

- 1 dhomë të ditës + kuzhinë
- 2 dhoma gjumi
- 1 banjo
- Depo të vogël (shpajz)
- Korridor
- 2 ballkone

- Apartmenti ështe i mobiluar dhe i pajisur me produkte moderne.
- Apartmenti ka ujë 24 orë ne ditë të garantuar me rezervar prej 250 Litra.

Çmimi 330 euro për muaj (E negociueshme), sherbimet publike nuk jane te përfshira në këtë cmim.

Kontakti
Nr i mob: 044/ 718 - 079
Email: betim-h@hotmail.com


Description

The Address is : Street ''Dervish Rozhaja'' No. 6.
The apartment has 75 square meters, located on the 5th floor, nice view, east-south oriented.

Organised:

- 1 Sitting room + kitchen
- 2 Bed Rooms
- 1 Bathroom
- Small Store-Room
- Corridor
- 2 Balconies

- Apartment is furnished and equipped with modern products.
- Apartment has 24 hrs water guarantied with deposit of 250 liter of water.

The price is 330 euro per month (Negotiable), utilities are not included on this price.

Looking forward to a long term tenancy.

Contact
Mobile No: 044/ 718-079
Email: betim-h@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
betim
Prishtinë
044718079
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »