SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BANESE NE FUSHE KOSOVE - TE MIHAIL GRAMENO
Çmimi :
€33,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
189671
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne Fushe Kosove me saktesishte te Shkolla Mihail Grameno, Banesa gjindet ne katin e I eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
dhome gjumi
koridor
teras
banjo

Banesa posedon flet poseduese..

Cmimi i banese me mobilje eshte 33.000 euro

Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!
044 433 667
+383 44 433 667 - viber
email: search-agency@live.com
o.ed
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »