SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY LOKALI NE SHITJE EMSHIR
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '18
Madhësia :
900 m²
ID e produktit :
189673
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet objekti i cili gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Kalabria-Emshir (afër shkollës 7Marsi) dy kate(II) halla nga 300m2 dhe zyre 300m2,sipërfaqja: 900m2
Objekti përbëhet prej dy pjesëve:Pjesa e parë(I)-Kati I parë:një sallë me sipërfaqe 300m2 dhe banjo.
Kati I dytë: një sallë me sipërfaqe 300m2 dhe banjo.
Pjesa e dytë(II) e objektit posedon tre kate zyre dhe banjo të cilat mund të shfrytzohen edhe për banim.
Objekti posedon:sistemin e klimatizimit,sistemin e alearmit,nxemjet qendrore me rrymë dhe parking
Çmimi:500 €/ m2
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email: info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »