SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet garsonierja 36m2 me qira ne lagjjen Bregu i DIellit !DELTA
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
36 m²
ID e produktit :
189674
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet garsonierja 36m2 me qira ne lagjjen Bregu i DIellit.
Banesa ndodhet ne nje zone mjafte te qete dhe ka kete renditje:
-Dhome
-Kuzhin
-Ballkon
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »