SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 55m2 (neto) ne shitje ne lagjjen Bregu i Dielli !DELTA
Çmimi :
€54,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
189676
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 55m2 (neto) ne shitje ne lagjjen Bregu i Dielli
Banesa eshte (ndërtim i vjetër) dhe ndodhet të Xhambazët, përkatësisht afër bustit të Enver Malokut, dhe ka pamje në rrugën kryesore.
Banesa është në katin e IV-te (nuk posedon lift).
Pronari i ri mund të bëjë kërkesë në komunë për mbindërtim siç e kanë bërë edhe banesat tjera dhe ka fleteposeduese.
Banesa sipas marrëveshjes mund të shitet me të gjitha mobiljet që gjnden brenda saj.
Është e izoluar nga ana e jashtme me stiropor 10cm dhe i ka të ndërruara dritaret dhe dyert e ballkonit me PVC.
Është e lidhur me ngrohjen qendrore të qytetit Termokos dhe e shtruar në parket.
Banesa ka 3 dhoma në këtë përbërje:
Dhomë të Pritjes;
Dhomë të Fjetjes;
Dhomë/Kuzhinë të zgjeruar me madhësi të njejtë si dhoma e pritjes;
2 Ballkona njëri i vogël ndërsa tjetri 10m i gjatë dhe ka dalje nga të dyja dhomat;
Korridor dhe banjo;
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »