SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me Qira ne Lagje te Muhaxherëve mbi Hotel Afa
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
189691
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne lagjen e Muhaxherëve mbi Hotel Afa, përball banesva te Pozhegut Brothers.

Banesa është në katin e 5-te, pa lift.

Banesa është komplet e mobiluar me të gjitha elementet e nevojshme si dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhinë,
– 2 Dhoma te gjumit,
– banjo dhe
– Terasa.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300

045 505 723

e-mail: sadrialija@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com 
Informata rreth publikuesit
access
Prishtinë
049622300
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »