SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) TRUALL në Sofali - Prishtinë 3.91 Ari
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '18
Madhësia :
391 m²
ID e produktit :
189701
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet TRUALLI në lagjen Sofali - Prishtinë. Sipërfaqja (3.91 Ari). Posedon infrastruktur komplete, dhe është në mes të dy rrugëve të asfaltuara, ka qasje në të dya anët.

- I parcelizuar me leje ndërtimi, me rrugë kadastrale deri tek parcela, po ashtu edhe pozitë te mire për Ndërtim.

- Çmimi me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+38344108703
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »